Sitemiz Sizlere Reklamsız ve Keyifli izlemeniz için Hizmet vermektedir. Sitemizde Reklam Yoktur var olan reklamlar Video Oynatıcı olan sitelerin reklamlarıdır Dizipub.org ile bir ilgisi yoktur. ..

Limitless - (Limit Yok)

Limitless Filminin başrol oyuncusu Bradley Cooper Limitless dizisindede kendine yer edinmiştir. 2011 yılında vizyona giren Limitless filminin devam niteliğini taşıyan dizde Eddie'nin kız kardeşinin eski kocası olan Brian’e normal insanların yapamayacağı bir hap vererek nasıl bir maceraya başlayacağını görmesini sağlar. Brian’nin bile aklının ucuna gelmeyecek derecede olağanüstü şeylerle karşılaşmasını çevrensinde nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu ve herkesin gerçek yüzünü görmesini sağlar ancak kimin işlediği belirsiz olan şüpheli cinayetlerinde şüphelisi durumuna gelir.

Cinayetler nedeniyle Brian'nin peşine düşecek dedektiflere ne kadar zeki olduğunu kanıtlamaya çalışan Brian aslında ne kadar büyük bir hata yaptıgının farkında değildir. Dedektifin beyin geliştirici haplardan yuttuğunu anlayınca ortalık çok daha fazla karışır.

Dizi Adı Limitless
Dizi Türü | |
Ülkesi
Sezon Sayısı 1 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 22 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2015
Oyuncular , ,
Puanınız
- / 10